کمپین نوروزی طرح عیدانه برای 2000 کودک بی سرپرست

همانا خداوند را در روى زمين بندگانى است كه در راه نيازهاى مردم مى‏كوشند، آنان در روز قيامت، ايمن و آسوده‏اند و هر كس كه بر دل مؤمنى شادمانى وارد كند، خداوند در روز قيامت، قلبش را شاد ميسازد.
                                                                                                                                                                        
امام رضا(ع(

شوق حضور سال نو و طراوت را حتی از ساقه های پوشیده از برف درختان، می توان به خوبی احساس کرد و دستان بی دریغ نیکوکاران همواره گره گشای زندگی محرومان در آستانه سال نو بوده است.
به گزارش روابط عمومی موسسه دارالاکرام، همچون سال های گذشته این موسسه آمادگی دارد تا بار دیگر با حضور مهربان و سراسر امیدبخش حامیان و نیکوکاران عزیز، کمک های نقدی و غیر نقدی را که تحت عنوان عیدی و یا کمک معیشت شب عید در نظر گرفته اند را دریافت و بین 2000 دانش آموزان تحت پوشش و بورسیه، توزیع نماید.
دراین راستا دارالاکرام با اجرای طرح «عیدانه» به مناسبت عید نوروز در نظر دارد با توجه به قرار گرفتن در آستانه سال نو، این طرح را در قالب موضوعاتی چون تامین هزینه تهیه پوشاک، تامین سبد کالای شب عید برای خانواده های دانش آموزان و همچنین پرداخت عیدانه به 2000 دانش آموز تحت پوشش، به صورت کارت‌های هدیه و به مبلغ 2 میلیون ریال، اهدا نماید.

لذا  از خیرین و نیکوکاران عزیز خواهشمند است در صورت تمایل و حتی الامکان تا تاریخ 15 اسفندماه سال جاری مبالغ خود را به " شماره حساب  1-10484636-8100-325  " و یا " شماره کارت  5084-1467-2910-5022 " بانک پاسارگاد به نام موسسه دارالاکرام واریز و یا کمک های نقدی و غیر نقدی خود را به نمایندگان این موسسه تحویل و یا با واحد روابط عمومی به شماره تلفن 02188088999 تماس حاصل فرمایند.

موسسه فرهنگی دارالاکرام، موسسه ای مردم نهاد می باشد که با رویکرد حمایت از تحصیل کودکان واجد شرایط، در سال 1380 تاسیس گردیده است و در حال حاضر با داشتن 8 شعبه در کشور بیش از 2000 کودک و نوجوان را با کمک خیرین و مهرورزان، تحت پوشش دارد..