موسسه دارالاکرام شعبه مشهد با هدف جذب حامی،معرفی و تبلیغات بیشتر در مشهد اقدام به برگزاری برنامه ای با عنوان بزرگداشت حافظ در تاریخ ۲۰/۷/۹۱کرد.


این جلسه مخصوص بانوان بود و در محل تالار خیام واقع در بلوار خیام-خیام ۱۰تالار خیام برگزار شد،محل با رایزنی های خانم رجبیون (مسئول مددکاری)با خانم درگاه نیا یکی از صاحبین تالار گرفته شد.

مهمانان از طریق همیاران ، مددکاران ،پرسنل وافراد آشنا با موسسه به این مراسم دعوت شدند.البته تعدادی از مهمانان نیز از طریق سامانه پیام کوتاه به برنامه دعوت شدند که حضور مهمانان با توجه به تعداد دعوتی ها بسیار خوب بود.تالار از ساعت ۱۵ تا ۱۹ بعداظهر به صورت رایگان در اختیار موسسه قرار گرفت. لازم به ذکر است که یکی از همیاران موسسه (آقای سرمد) با اهدای ۱۵۰ شاخه گل رز و مریم به این برنامه رنگ و بوی خاصی بخشید، و خوشامد گویی با یک شاخه گل همراه شد.

برنامه های بزرگداشت شامل:برنامه موسیقی،دف زنی، خواندن اشعار حافظ، توضیحاتی در مورد عصر حافظ و…بود.این برنامه هم مثل بقیه برنامه ها با کلام خداوند (خانم خامسی) شروع شد و بعد از خوشامد گویی خانم آگاه سرپرست موسسه به مهمانان ، گروه دف نوازی به سرپرستی خانم نیکو وهمراهی خانم قبولیان اجرای برنامه داشتند. بعد از برنامه موسیقی خانم عظیمی یکی از همیاران موسسه تعدادی از اشعار حافظ را قرائت کردند.بعد از ایشان خانم اطهری که به طور خانوادگی حامی موسسه هستند توضیحاتی در مورد کار موسسه دادند وبرگه های سه قسمتی توضیح داده شد ،به عنوان میان برنامه کلیپ دانش آموزان موسسه و کلیپ های مختلف از طریق ویدیو پروژکتور برای مهمانان پخش شد ودر آخر با اهدای لوح تقدیر به رسم یادبود به خانم درگاه نیا صاحب تالار خیام ، برنامه خاتمه پیدا کرد.

درباره روابط عمومی