آغاز به کار اولین تیم فوتبال کودکان در اسلامشهر/ استعدادهای برتر “دارالاکرام” پا به توپ شدند

آئین افتتاحیه و آغاز بکار اولین تیم فوتبال کودکان منطقه اسلامشهر با عنوان “فردا”، به همت موسسه فرهنگی دارالاکرام در ورزشگاه ۱۰ هزار نفری امام خمینی(ره) این منطقه برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی دارالاکرام، در این مراسم که مدیران شهری، مسئولان ورزشی، ورزشکاران شاخص فوتبالیست و هنرمندان مطرح سینما و تلویزیون و عموم مردم حضور داشتند؛ استعداد های برتر دانش آموزی منطقه اسلامشهر در قالب دو تیم به مصاف هم رفتند.

بنابر این گزارش، در این آئین رسمی اجرای برنامه های متنوع هنری و فرهنگی با حضور چهره های شاخص، تقدیر از حامیان مالی و اجرایی و برگزاری مسابقه صورت پذیرفت.

این گزارش می افزاید، تیم فوتبال “فردا” به عنوان اولین تیم فوتبال کودکان واجد شرایط مستعد تحصیل توسط موسسه فرهنگی دارالاکرام به عنوان یکی از نهادهای عام المنفعه پیشرو در امر حمایت از تحصیل کودکان و با همراهی و مشارکت شورای اسلامی و شهرداری اسلامشهر و شرکت آب معدنی دی دی واتر آغاز به کار کرد.

خاطر نشان می شود، راه اندازی آکادمی فوتبال از طریق استعداد یابی و پرورش بازیکنان مستعد، برگزاری کلاس های دائمی در تمام فصول در سطح مقدماتی، پیشرفته و حرفه ای، معرفی استعدادهای برتر ورزشی به تیم های مطرح و ملی با بهره گیری از مربیان مجرب از اهداف اساسی تشکیل تیم “فردا” می باشد؛ تا از این طریق نونهالان و نوجوانان با استعداد شهرستان اسلامشهر و دیگر مناطق بتوانند گام بزرگی در جهت پیشرفت و کسب تجربه بیشتر بردارند.

لازم بذکر است، موسسه فرهنگی دارالاکرام به عنوان نهادی غیر انتفاعی، غیر سیاسی، غیر دولتی و غیر اقتصادی و فراتر از گرایش های مذهبی با هدف حمایت از تحصیل کودکان و نوجوانان و اعطای بورسیه تحصیلی، به شماره ثبت ۱۳۵۴۲ در سال ۱۳۸۰ تاسیس گردیده و تاکنون با نیت خیر بانیان و حامیان بیش از ۱۲۰۰ دانش آموز واجد شرایط را مورد حمایت همه جانبه خود تا مرز خودکفایی و اشتغال قرار داده است.