حامیان حقوقی


با توجه به مقوله وزین مسئولیت اجتماعی شرکت ها و سازمان هایی که تمایل به حمایت مالی و یا ارائه خدمات مختلف با هدف حمایت از تحصیل کودکان مستعد و بی سرپرست دارند، می توانند با مدیریت امور بانیان ارتباط برقرار فرمایند تا اطلاعات کامل توسط کارشناسان در اختیارشان قرار گیرد.
همچنین می توانید با وارد نمودن مشخصات خود در فرم زیر، منتظر تماس کارشناسان موسسه باشید.

 

 

 

 

حامیان حقیقی


در حال حاضر موسسه با اعطای بورسیه تحصیلی به بیش از 2000 دانش آموز و دانشجوی واجد شرایط، در حال فعالیت است. دارالاکرام یک موسسه ی مستقل از ارگان های دولتی است که تابعیت هیچ گروه سیاسی و یا اقتصادی را دارا نیست و صرفا از طریق جذب حمایت های مردمی فعالیت می کند. در حال حاضر حدود بیش از 2000 نفر حامی نیکوکار (داخل و خارج کشور) از ادامه ی تحصیل دانش آموزان بورسیه ی این موسسه پشتیبانی می نمایند. هم اکنون، صد در صد کمک هاي اهدائي تمامي حامیانی که در اين اقدام خير مشارکت کرده اند، مستقيما براي اجراي برنامه هاي حمايتي کودکان به مصرف مي رسد.
شما نيز ميتوانيد به عنوان يک ايراني ميهن پرست و نوع دوست، به عنوان حامی مستمر یا حامی موردی و بانی کودکان مستعد تحصیل را در امر آموزش و بالندگی  موسسه دارالاکرام را حمایت نمائید.
بانی به شخص نیکوکاری گفته می شود که حاضر است هزینه های جاری موسسه و یا برخی منابع مالی را تامین نماید و موسسه دارالاکرام را در اجرای هدف حمایت از تحصیل دانش آموزان بی سرپرست و  بد سرپرست همراهی نماید.