در حال حاضر موسسه فرهنگی دارالاکرام با اعطای بورسیه تحصیلی به بیش از 1900 کودک و نوجوان بازمانده از تحصیل، در حال فعالیت است که با توجه به پیش بینی های صورت گرفته تا پایان سال 1395 بیش از 2000 دانش آموز بورسیه خواهند شد.
دارالاکرام یک موسسه ی مستقل از ارگان های دولتی است که تابعیت هیچ گروه سیاسی و یا اقتصادی را دارا نیست و صرفا از طریق جذب حمایت های مردمی فعالیت می کند. در حال حاضر بیش از 2000 نفر حامی نیکوکار (از داخل و خارج کشور) از ادامه ی تحصیل دانش آموزان بورسیه ی این موسسه پشتیبانی می نمایند. شما نيز ميتوانيد به عنوان يک ايراني ميهن پرست و نوع دوست، برای کمک به تحقق اين امر، بورسیه ی تحصیلی یک دانش آموز واجد شرایط اما با استعداد ايراني را با پرداخت مبلغی اندک به عهده بگيريد و آينده تحصيلي و زندگی وی را با کمک و مهرورزی خود به ياري برنامه ريزي و نظارت "موسسه دارالاکرام" رقم بزنيد.
هم اکنون، صد در صد کمک هاي اهدائي تمامي حامیانی که در اين اقدام خيرخاهانه مشارکت نموده اند مستقيما براي اجراي برنامه هاي حمايتي کودکان مصرف می گردد که گزارش های مربوط به آن ماهانه از طریق وب سایت موسسه به اطلاع حامیان می رسد. در صورت موافقت و پذيرش بورسیه يک کودک، موارد زير در اختيار شما قرار خواهد گرفت:
1- شناسنامه بورسیه کودک که حاوی مشخصات دانش آموز و حامی می باشد.
2- گزارشات شش ماهه شامل اطلاعات کامل مربوط به پيشرفت تحصيلي، لوازم يا اجناس تهيه شده براي دانش آموز و خانواده وی، کلاس های کمک درسی و غیر درسی در نظر گرفته شده برای دانش آموز و فعالیت های بهداشتی و درمانی، آموزشی، فرهنگی و مددکاری برای وی و خانواده اش.
3-ملاقات با دانش آموز در صورت درخواست شخص حامی

 

لطفا برای حمایت ابتدا مبلغ را وارد نمایید سپس پرداخت آنلاین را بفشارید