موسسه دارالاکرام در نظر دارد برای دانش آموزان تحت پوشش و با آغاز سال تحصیلی جدید پک های  لوازم التحریر تهیه نماید.

موسسه خیریه دارالاکرام با داشتن بیش از ۲۵۰۰ دانش آموز تحت پوشش و طبق روال هر سال و به منظور تأمین کمک هزینه تحصیلی ابتدای سال مددجویان، با همراهی شما کمپینی را در جهت حمایت از این عزیزان اجرا خواهد نمود و عواید حاصل،  در قالب کمک هزینه خرید و یا بسته‌های لوازم التحریر به دست آن‌ها می‌رسد.

بدین منظور با توجه به چهار مقطع تحصیلی فرزندان دارالاکرام، میانگین هزینه هر بسته لوازم التحریر ۲۰۰۰۰۰۰ ریال برآورد شده است.

مهرورزان عزیز با حمایت هر سال شما مهر را با مهربانی پیوند می زنیم و لبخند را به این عزیزان هدیه می‌دهیم. امید آنکه همواره بتوانیم امید بخش و یاری‌رسان این عزیزان باشیم.

زمان این کمپین محدود است و تا مهرماه ادامه دارد. پس از تأمین هزینه و اجرای پروژه‌ها، گزارش هر یک از آن‌ها منتشر خواهد شد. همچنین شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند در قالب مسئولیت اجتماعی خود (CSR)‌ در این کمپین با مهربانه همراهی کنند. تحصیل و آگاهی، قدرت تفکر و انتخاب را پیش روی ما قرار می‌دهد. با کمک به این کودکان، نه تنها آینده بهتری برای آن‌ها می‌سازیم، بلکه شرایط جامعه خودمان را نیز بهبود می‌بخشیم.

————————————————————————-

میزان همراهی شما هر چند اندک ما را در این مسیر مصمم‌تر خواهد کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره تماس ۸۸۰۸۸۹۹۹ _۰۲۱ داخلی های  ۱۰۶ ، ۱۰۷ طی ساعات اداری(۸ تا ۱۶) تماس حاصل نمایید.

 

فراخوان لوازم التحریر برای دانش آموزان بی سرپرست

 

موسسه دارالاکرام از سال ۱۳۸۰ در حوزه حمایت از تحصیل کودکان مستعد بازمانده از تحصیل و در معرض ترک تحصیل و با داشتن ۹ شعبه فیزیکی در شهر های مختلف کشور، حمایت می کند و هم اکنون در حدود ۳۰۰۰ دانش آموز را تحت حمایت خود دارد.

این موسسه در کنار اعطای بورسیه تحصیلی خدمات آموزشی، فرهنگی، بهداشتی و درمانی و … را به دانش آموزان ارائه می دهد و هم اکنون با رویکرد به روز رسانی فعالیت های خود و گسترش کمی و کیفی این فعالیت ها اقدام به راه اندازی سامانه نرم افزاری به مهربانی bemehrbani.ir نموده است.

پیش بینی می شود: با استفاده از نرم افزار به مهربانی امکان استفاده از محتوای آموزشی بر بستر اینترنت برای دانش آموزان تحت حمایت فراهم خواهد شد.