در این حوزه که یکی از بخشهای بسیار مهم موسسه می باشد، همیاران وظیفه اطلاع رسانی فعالیت موسسه در سطوح مختلف جامعه و جذب حامی و بانی را به عهده دارند. از آنجا که این موسسه هیچگونه فعالیت اقتصادی و تجاری ندارد، لذا تنها منبع درآمد موسسه مردم عزیز می باشند که با پرداخت بورسیه به صورت ماهانه هزینه های تحصیلی، فرهنگی، آموزشی و بهداشتی، درمانی یک دانش آموز را به عهده می گیرند. حامیان موسسه علاوه بر اشخاص حقیقی، شرکتها، کارخانجات، بانکها و موسسات خصوصی دیگر نیز می توانند باشند.
در این بخش نیروهای داوطلب و علاقمند در حوزه روابط عمومی و تبلیغات مانند  عکاسان، فیلمبرداران، خبرنگاران، گروههای هنری و مراکز ارائه دهنده خدمات اطلاع رسانی و ...  با هر ابزاری می توانند به عنوان همیار فعالیت نمایند.
همچنین همیاران در حوزه امور بین الملل با فعالیت خود تلاش می کنند دارالاکرام را به شهروندان کشورهای دیگر معرفی نموده و با اطلاع رسانی فعالیتهای موسسه حامیانی خارج از کشور را جذب نمایند.

 

با تکمیل فرم زیر ما را از تمایل خود برای همیاری در زمینه روابط عمومی مطلع نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل نمایند.