برگزاری جشنواره اطهر در مشهد

دومین دوره جشنواره اطهر به مناسبت روز قلم، ویژه دانش آموزان بورسیه موسسه دارالاکرام مورخ ۱۴ تیرماه ۱۳۹۷ در تالار شهر مشهد برگزار شد.

به گزارش واحد روابط­ عمومی، این جشنواره با همکاری شورای شهر مشهد، شهرداری، آموزش و پرورش تبادکان و ناحیه ۳ به همراه موسسات خیریه همدم و علوی، واقع در میدان شهدا با حضور دانش آموزان و خانواده هایشان، خیرین، مسئولین دولتی و … برگزار گردید و به ۹ اثر برتر جوایز ارزشمند نقدی (۵۰۰ هزارتومان و ۳۰۰ هزارتومان) به همراه تندیس، لوح تقدیر، بسته های بهداشتی و کتاب اهداء گردید.

لازم به ذکر است در این جشنواره فرزندان دارالاکرام جهت شرکت در مسابقه آثار خود را در قالب شعر، داستان، نقاشی، خطاطی، وقایع نگاری، موسیقی، خلاقیت و نوآوری و کارهای دستی ارائه داده بودند تا بعد ازبررسی های داوران ، آثار برتر را انتخاب نمایند.

این مراسم با تلاوت آیاتی از قرآن کریم و سپس با سخنرانی دکتر ایازی معاون محترم وزیر بهداشت آغاز گردید و سپس  در ادامه دکتر نبی مشاور و سخنران انگیزشی، دکتر احسان اصولی عضو محترم شورای شهر، خانم اطهری از حامیان و بانیان شعبه مشهد و اسپانسر برگزاری جشنواره اطهر سخنرانی نمودند.

از میهمانان ویژه و حاضر در این مراسم می توان از آقای دکتر خدایی قائم مقام رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حوزه مشارکت‌های اجتماعی، سازمان‌های مردم‌نهاد و خیریه‌های سلامت، سرکار خانم شهناز رمام عضو محترم شورای اسلامی شهر مشهد، سرکارخانم عنبری مدیریت محترم خیریه عصمتیه، سرکار خانم دکتر حجت مدیریت محترم خیریه همدم، جناب آقای شاهید مدیریت محترم خیریه بنیاد کودک شعبه مشهد، سرکار خانم شریف الحسینی ریاست محترم آموزش و پرورش منطقه  ۳و … نام برد.

در این جشنواره دو تن از دانش آموزان منتخب دارالاکرام به اجرای دف نوازی نمودند و  دو ترانه با صدای خواننده مردمی دکتر رضا نیک اختر(رانیک)  اجرا شد و همچنین در ادامه  دانش آموزان بورسیه به اجرای تئاتر برای مهمانان پرداختند و در انتها  به افراد منتخب توسط دکتر اصولی، جوایزی اهدا گردید.

در پایان شرکت کنندگان با پذیرایی کیک، آبمیوه و آب معدنی سالن را ترک نمودند.

 

بخش برگزاری برنامه توسط دانش آموزان بورسیه

بخش سخنرانی و تقدیر

درباره روابط عمومی