برگزاری اردوی دانش آموزان دختر

اردوی دانش آموزان بورسیه دختر شعبه مشهد با همت بانیان نیکوکار در منطقه گردشگری و توریستی بوژان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، به منظور رفع خستگی و ایجاد نشاط در روحیه دختران سال آخر دبیرستان پس از برگزاری امتحانات و کنکور، روز سه شنبه ۹۷.۰۴.۱۲  با همت بانیان نیکوکار موسسه دارالاکرام اردوی علمی_تفریحی در منطقه گردشگری و توریستی بوژان مهیا شد.

این اردو از ساعت ۸ صبح با حرکت از محل موسسه در مشهد به سمت روستای بوژان آغاز گردید و در طول مسیر توسط مربیان و کارشناسان امر توضیحاتی در خصوص تاریخچه مشهدالرضا(ع)، محل دفن حضرت رضا(ع)، محله های سناباد، نوغان، جاذبه های گردشگری و توریستی و منطقه جغرافیایی بوژان به دانش اموزان ارائه شد .

دانش آموزان بورسیه دختر در بدو ورود به روستای بوژان در رستوران زیبا و مجلل عمارت صبحانه صرف نمودند و سپس به سمت ارتفاعات بینالود و مناطق گردشگری روستای بوژان حرکت کردند که این طبیعت نوردی در حاشیه رودخانه ۳ ساعت ادامه داشت. در مسیر برگشت نیز ناهار در همان رستوران عمارت سرو شد و پس از اقامه نماز به سمت قدمگاه مسیرشان ادامه پیدا کرد. در طول راه تاریخچه قدمگاه حضرت رضا(ع) و کاروانسراهای بین راه به این عزیزان توضیح داده شد و دانش آموزان از آب چشمه نوشیدند و از کاروانسراها بازدید نمودند. در مسیر برگشت پس از گذشت یک روز خاطره انگیز و مهیج برای فرزندان آسمانی دارالاکرام ضمن پذیرایی عصرانه به آنها توضیحات و تفاوت های هدف و آرزو داده شد و از آنها خواسته شد تا آرزوهای خود را بر روی بادکنک هایی که به آنها تحویل داده شد نوشته و آنها را به آسمان ها بفرستند.

در پایان روز دانش ­آموزان دارالاکرام با ابراز احساسات و بیان ­کتبی نظراتشان درباره اردوی یک روزه با انرژی ­مضاعف و روحیه بسیار بالا در ساعت ۱۸:۳۰ به مشهد بازگشتند.

درباره روابط عمومی