بازدید جمعی از مسئولین استان فارس از موسسه دارالاکرام در شهر جهرم

آقای مهندس پژوهش جهرمی معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی و خانم معلم مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری استان فارس به همراه مهندس صحرائیان فرماندار ویژه شهرستان جهرم، روز پنجشنبه ۱۹ مهر ۹۷ از محل موسسه دارالاکرام، بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی ، بازدید مسئولان استان و شهرستان جهرم به دعوت سرپرست و تعدادی از اعضای شورای راهبردی شعبه دارالاکرام و جهت معرفی فعالیت های موسسه در این شهر انجام شد. در بازدید ابتدا سرپرست شعبه گزارش کاملی از فعالیت های موسسه را به مهمانان ارائه نمودند.

در ادامه معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استان با تقدیر از خدمات ارزنده و خیرخواهانه دست اندرکاران خیریه دارالاکرام گفت: جهت پایدار بودن سمن ها آنها بایستی به سمت درآمد پایدار حرکت کنند و در راستای تحقق این مهم استانداری آمادگی دارد از طرح های اشتغال زایی سمن ها حمایت نماید. وی با بیان اینکه سمن ها از تسهیلات اشتغال زایی می توانند استفاده کنند افزود :  طی برنامه های پیش بینی شده آمادگی داریم طرح های تحقیقاتی و مطالعاتی را در حوزه ی آسیب های اجتماعی به سمن ها واگذار کنیم.

همچنین معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان جهرم بیان داشتند: انجمن های های مردم نهاد بازوی توانمند دولت هستند که به واسطه آنها در جامعه می توان روحیه ایثار و همدلی را در زمینه های مختلف بین مردم، رونق داد.

در پایان آقای دکتر عباسی ریاست شورای راهبردی شعبه، خواسته های موسسه را به مسئولین استان ارائه نمود.

لازم به ذکر است موسسه دارالاکرام در سال۱۳۹۵ شعبه خود را در شهر جهرم راه اندازی نمود و تا کنون به بیش از ۲۵۰ کودک مستعد در این شهر، خدمات آموزش و رفاهی ارائه داده است.

بازدید جمعی از مسئولین استان فارس از موسسه دارالاکرام در شهر جهرم