دومین نشست فرهنگی دارالاکرام با عنوان "مهرپرور" در تالار پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهی تهران، برگزار گردید..

به گزارش روابط عمومی موسسه فرهنگی دارالاکرام، نشست فرهنگی با موضوع "مهرپرور"  با حضور علاقمندان به هنر، ادبیات و سخنرانی دکتر محمدعلی موحد و  استاد اکبر ثبوت و همچنین حضور افراد برجسته ادبی چون استاد شفیعی کدکنی شاعر و ادیب و آقای دکتر نبوی مفسر و مولوی شناس مطرح کشور، روز 31 فروردین ماه 96 همزمان با شب بزرگداشت سعدی در پژوهشکده فرهنگ و هنر و معماری تهران، برگزار گردید.

این گزارش حاکی است، استاد اکبر ثبوت و دکتر محمد علی موحد  در سخنانی پیرامون مهرورزی و کمک به دیگران و همچنین اهمیت تحصیل در تاریخ  و ادیان مختلف پرداختند و از موسسه فرهنگی دارالاکرام به جهت فعالیت های عام المنفعه و حمایت از تحصیل بیش از 2000 کودک و نوجوان مستعد تحصیل، تجلیل نمودند.

لازم به ذکر است در ادامه نشست  اجرای موسیقی با نقل آهنگ و سرپرستی استاد سپهرپور و همچنین اجرای گروه سرود دانش آموزان بورسیه دارالاکرام، ادامه پیدا نمود و در پایان از پروژه موسسه دارالاکرام بنام "به مهربانی" با آدرس  bemehrbani.ir  جهت گسترش مهرورزی و خیرخاهانه در مناطق دور افتاده ایران  و ایجاد شفافیت 100درصدی مالی، به مدعوین توضیحاتی ارائه گردید.

خاطر نشان می شود، نشست های ماهانه در راستای اهداف موسسه فرهنگی دارالاکرام، آخرین پنج شنبه  هر ماه شمسی، در محل تالار فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهی تهران واقع در خیابان انقلاب اسلامی،  برگزار می گردد.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02188088999 تماس حاصل نمایند.