برگزاری دومین نشست فرهنگی دارالاکرام با سخنرانی محمدعلی موحدو اکبر ثبوت  در بزرگداشت سعدی با رنگ و بوی مهربانی

دومین نشست از سلسله نشست های فرهنگی موسسه فرهنگی دارالاکرام روز 31 فروردین ماه 96 همزمان با شب بزرگداشت سعدی در پژوهشکده فرهنگ و هنر و معماری تهران برگزاری می شود.

به گزارش روابط عمومی موسسه دارالاکرام، سخنرانان این نشست دکتر محمدعلی موحد و  استاد اکبر ثبوت می باشند، بخشی از نشست نیز به اجرای موسیقی سنتی اختصاص دارد.

لازم به ذکر است، نشست های فرهنگی موسسه  دارالاکرام در راستای ارتقاء فرهنگ جامعه و ایجاد بستری برای اجتماع خیرین و به منظور آشنایی آنها با عملکرد این موسسه پایان هر ماه درمحل پژوهشکده فرهنگ و هنر و معماری تهران برگزار می شود و حضور برای عموم مردم آزاد است.دراین سلسله نشست ها اساتید برتر حوزه های فرهنگی به سخنرانی می پردازند.

موسسه فرهنگی دارالاکرام بیش از 15 سال است که در حوزه حمایت از تحصیل کودکان فعالیت می کند، اکنون با وجود 2 هزار دانش آموز تحت پوشش، سامانه bemehrbani.ir را به منظور گسترش فعالیت خود در مناطق دور افتاده، ایجاد شفافیت 100درصدی مالی، اطلاعاتی و کاهش هزینه ها راه اندازی کرده است. این موسسه تلاش دارد با همکاری مردم خیر کشور گامی بلند در راستای کاهش معضل ترک تحصیل کودکان بردارد.